top of page

Kalėdiniai filmai, kurie padės jums mokytis anglų kalbosKokios Kalėdos be kalėdinių filmų? Didelis šių filmų pliusas yra tas, kad daugelį jų esame matę ne po kartą ir ne po du, todėl net jei žiūrime ne lietuviškas jų versijas, vis tiek jau puikiai žinome apie ką tai. Tai puiki proga be didelių pastangų lavinti savo anglų kalbos klausymą ir žodyną. O jei nesate matę kai kurių mūsų rekomenduojamų filmų, kalėdinės istorijos nėra sudėtingos, todėl net ir gerai nemokant kalbos, lengva sekti kas vyksta.


Šiais metais rekomenduojame pažiūrėti šiuos kalėdinius filmus:


It’s a Wonderful Life


Vienas geriausių visų laikų kalėdinių filmų, kuriame pasakojama apie geraširdžio berniuko, augančio mažame JAV miestelyje, gyvenimą. Berniukas svajoja apie platųjį pasaulį, tačiau nutinka gyvenimas. Vieną Kalėdų vakarą jis yra priverstas peržvelgti savo gyvenimą.


Polar Express


Vizualiai įspūdingas filmas apie kalėdinį nuotykį, kurio metu pagrindinis herojus susipažįsta ne tik su Kalėdų seneliu, bet pažįsta ir pats save.


The Nightmare Before Christmas


Į vieną filmą sudedamos dvi šventės - Helloween'as ir Kalėdos. Kai Helloween'o herojus Džekas Skeletas atranda Kalėdų miestelį, jis nusprendžia, kad nori veiksmo...The Muppet Christmas Carol


Nuostabi Charleso Dickenso knygos „Kalėdų giesmė“ adaptacija. Filme gvildenamos gerumo, rūpinimosi kaimynais ir kitos temos ir visa tai įsupta į tradicinių angliškų Kalėdų audinį.Nativity!


Britų komedija, kurioje mokytojas, norėdamas motyvuoti savo mokinius apsimeta, kad į mokyklą stebėti Kalėdinio spektaklio atvyksta Holivudo prodiuseris. Mokiniai juo patiki, o tada pradeda dėtis beprotiški dalyk

Love Actually


Dar vienas britų filmas, kuriame sutinkame daugybę personažų, susiduriančių su įvairiais romantiniais išbandymais. Čia pasakojamos juokingos, rimtos, linksmos ir liūdnos istorijos persipina tarpusavyje, todėl įdomu žiūrėti ir verta sulaukti pabaigos.


Jaukaus žiūrėjimo!댓글


bottom of page