top of page

Apie mus

Anglų kalbos akademijoje sujungėme akademinį išsilavinimą, meilę kalboms ir patirtį versle. Akademijos steigėjų ilgametė tarptautinė darbo patirtis švietimo ir verslo srityse leidžia atrasti mokymosi metodus, tinkančius kiekvienam studentui individualiai.


Svarbiausias mūsų tikslas – kad kiekvienas studentas įgytų daugiau pasitikėjimo savimi bendraudamas anglų kalba.


Mūsų požiūris, tikslai ir metodikos.


Žinome, kad vien geros programos nepakanka, nes kiekvieno žmogaus tikslai, mokymosi tempas bei žinių įsisavinimo būdai yra skirtingi. Skiriame pakankamai individualaus dėmesio kiekvienam studentui.


Anglų kalbos besimokantis žmogus nebūtinai yra kalbininkas – šia nuostata pagrįsta Anglų kalbos akademijos darbo su studentais metodika. Dėmesį sutelkiame į praktinį kalbos naudojimą ir užtikriname, kad tikrai gebėsite tikslingai panaudoti gramatinę struktūrą, net jei nežinosite tikslaus jos pavadinimo.


Visose pamokose siekiame, kad studentai kalbėtų daugiau nei pusę pamokos laiko. Svarbiausia mokytojo funkcija – nukreipti studentą teisinga kryptimi ir suteikti erdvę pačiam praktikuoti kalbą.


Jeigu su studentu nėra sutarta kitaip, pamokose koncentruojamės į tris pagrindines ašis – kalbėjimą, klausymą ir žodyno plėtimą. 


Anglų kalbos akademijoje išmoksite pažangių žodyno įsisavinimo technikų, kurios padės iš karto aktyvuoti naujai išmoktus žodžius.


Anglų kalbai įgavus tarptautinės kalbos statusą, nebeliko prasmės susikoncentruoti į britų ar amerikiečių kalbos variantą. Bendradarbiaujame su mokytojais iš užsienio, kad jūs pradėtumėte kalbėti greičiau, o taip pat turėtumėte galimybę lavinti ausį, klausant skirtingų anglų kalbos akcentų niuansų.


Ar galima kalbą nuo nulio išmokti per metus ar trumpiau? Galima. Bet mokytis reikia intensyviai – kiekvieną dieną. Stebuklų mes nežadėsime, tačiau esame jų matę. Todėl, jeigu esate pasiryžę išmokti ir esate tinkamai motyvuoti, mes, pasitelkę visą savo patirtį, technikų ir metodikų amplitudę, nukreipsime jus tinkama linkme ir palaikysime kelyje į jūsų tikslą.

bottom of page