Gitana

Anglų kalbos mokytoja dirbu nuo 1996 metų. Anglų kalbą pamilau dar pradinėje mokykloje nuostabios anglų kalbos mokytojos dėka. Mano istorija šiek tiek kitokia, kadangi kalbą visais įmanomais būdais lavinau nuo penktos klasės, tai pirma pradėjau dirbti anglų kalbos mokytoja Lietuvoje, o tik po to baigiau Lietuvos Edukologijos Universitetą. Vėliau įgyjau kvalifikuoto mokytojo statusą Jungtinėje Karalystėje, toliau tobulinausi ir 2013 metais baigiau TEFL, o 2014- CELTA kursus. Dirbau Anglijos mokyklose ir turiu sukaupusi didžiulę patirtį. Mano credo - laisvai kalbantys ir lengvai bendraujantys Lietuvos žmonės pasaulyje. Dinamiškų užsiėmimų metu tobulinsime kalbinius įgūdžius jaukioje aplinkoje, į kurią vėl ir vėl norėsis sugrįžti.

Simona

Anglų kalbos mokytoja dirbu nuo 2010 metų. Anglų kalbos ir literatūros bakalaurą įgijau Anglijos universitete, o 2009 metais taip pat gavau CELTA (Cambridge English Language Teaching) kvalifikaciją. Anglų kalbos mokiau Anglijoje, Lietuvoje, Indonezijoje, Meksikoje ir Japonijoje. Labai vertinu savo tarptautinę patirtį, kuri padėjo tobulėti ne tik kaip mokytojai, bet ir kaip pasauliniam piliečiui. Mokydama vadovaujuosi tolerancijos principu - kiekvienas mokinys pirmiausiai yra individas, į kurį būtina įsiklausyti. Pamokų metu siekiu, kad laikas praleistas pamokoje būtų smagus. Tiek darbe, tiek gyvenime pilna streso, todėl kam jo dar pridėti ir besimokant užsienio kalbos. Per savo mokymo metus pastebėjau, kad greičiausiai progresas vyksta tada, kai mokiniai iš pamokos išeina su šypsena. Iš tiesų tai, ką mėgstame daryti, vyksta natūraliai. Mano pamokose tikrai bus juoko, smagių užduočių ir jokiu būdu neprašysiu jūsų nieko "kalti".

Farah

Hi, my name is Farah. I've been an English teacher for more than 5 years now. I've acquired a TEFl certificate of teaching English as a foreign language. My expertise in teaching is both for adults and young learners. I have a wide experience in terms of teaching English from phonics to conversational to business English. I have a bachelor's degree in economics but I have grown a passion to teach after graduation. Throughout my teaching years I've developed deep skills in teaching young learners after working in bilingual primary schools and kindergartens. I've also worked with groups in companies to develop their business English skills. My goal is to help you speak English fluently so you're able to communicate with your peers and you're able to bring it on into college or your business world and job opportunity. Whether you're an adult or a kid, I promise to guide you throughout the process using creative, fun, and engaging ways that suit each and every student no matter how different their needs are. My hobbies are painting, DIY, Origami, swimming, and spending time in nature. Best, Farah

Sabina

Po gimnazijos baigimo nusprendžiau studijuoti filologiją, nes kalbos ir knygų skaitymas mane traukė nuo vaikystės.  Nuo antros klasės pradėjau mokytis anglų kalbos mokykloje, paskui gimnazijoje, įvairiuose anglų kalbos kursuose: Soros International House, American English School, VU šeštadieninėje anglų kalbos mokykloje, VU anglų kalbos kursuose bei studijuodama Vilniaus universitete ir po jo baigimo (anglų verslo kalba). Filologijos bakalauro ir magistro laipsnius bei pedagogo specialybę įgijau VU. Studijos vyko lietuvių, lenkų, anglų ir rusų kalbomis. Italų kalbą mokiausi bakalauro studijų metu.
Mano praktinė patirtis kalbų (anglų, lenkų, rusų) dėstymo srityje, puikios lietuvių kalbos žinios, bendravimo su mokiniais gebėjimai leidžia profesionaliai atlikti darbo užduotis. Man labai patinka dėstytojo darbas. Įsivaizduoju jį tik teigiamoje atmosferoje, jaukioje aplinkoje, be nuobodulio ir streso.

Austėja

Sveiki! Mano vardas Austėja. Baigiau anglų filologijos ir kitos užsienio kalbos (švedų) bakalauro studijas Vilniaus universitete 2020 metais ir šiuo metu studijuoju magistrantūroje. Šalia studijų dėstau švedų šnekamosios kalbos kursus, o šiuo metu tik ką pradėjau dirbti ir su anglų kalba Anglų Kalbos Akademijoje. Labai džiaugiuosi, kad gavau galimybę dėstyti šiame jaukiame motyvuotų mokytojų būryje. Mano pamokose su mokiniais daug diskutuojame apie naujienas ir aktualiomis jiems temomis, stengdamiesi sužinoti naujų žodžių ir natūraliai juos įtraukti į savo kalbą. Daug klausomės gimtakalbių laidų arba viešų kalbų ir aptariame jas, bei mokomės kalbos per įvairius žaidimus, kadangi turiu patirties dirbant anglų kalbos mokytoja vaikų stovykloje. Laisvalaikiu labai mėgstu bėgimą savo malonumui ir nuolat stengiuosi sau kelti iššūkius jame (kaip ir mokymosi procese), siekiant geresnių rezultatų.

Raimonda

Mano meilė kalboms prasidėjo dar vaikystėje. Knygų skaitymas, kalbų mokymasis, bendravimas su

įvairiakalbe bendruomene visada buvo mano aplinkos dalis. Kai man buvo 10 metų, su šeima

persikėlėme gyventi į Londoną, čia baigiau ir mokyklą bei universitetą. Studijavau kinų mediciną ir

praktikavau ligoninėse bei klinikose įvairiose pasaulio šalyse, tad šiuo metu su malonumu dalinuosi savo

įgytomis žiniomis bei mokau studentus medicininės anglų kalbos. Šiuo metu laisvai kalbu penkiomis

kalbomis, o su savo mokiniais dalinuosi metodais ir žiniomis, įgytais tiek tada, kai pati mokiausi kalbų, tiek

tais, apie kuriuos sužinojau pedagoginio ugdymo kursų metu ir vėliau taikiau savo pačios studentams.

Stengiuosi, kad pamokose vyrautų pozityvi atmosfera, kur studentai turėtų galimybę bendrauti bei

ugdyti savo įgūdžius jaukioje, įdomioje bei interaktyvioje aplinkoje, kur nei viena pamoka nebus tokia

pati kaip kitos. Mano pamokose išmoksite panaudoti įgytas žinias gyvenimiškose situacijose ir

pasikrausite naujos energijos.