top of page

Šie kursai labai tinka tiems kurie:

Yra motyvuoti mokytis patys, bet nori, kad mokytojas sistemingai nurodytų kryptį

Mėgsta iššūkius ir tiki, kad patys yra atsakingi už savo pasiekimus

Neturi daug laiko gyvam bendravimui su mokytoju

Nori patobulinti ne tik kalbėjimą, bet ir kitus anglų kalbos įgūdžius

Registruokitės dabar!

LENGVIAUSIAS BŪDAS PAGERINTI TURIMUS ANGLŲ GEBĖJIMUS

Šie kursai man yra išbandymas. Dirbant su kitakalbe mokytoja, negali paklausti „kaip bus tas ir tas žodis”, turi suktis iš padėties. Kartu tai irpadės man persilaužti. Mokytoja labai draugiška. Mes su ja laisvai pasideriname temas, jei per sunku, imame lengvesnes ir pan. Atsiliepimas tik teigiamas, rekomenduočiau kitiems :)

Eglė K.

Labai patinka pas jus mokytis. Neslėpsiu, pradžioje buvo streso , kad viskas angliškai, kad sunku ir aš neišmoksiu, bet su laiku viskas susitvarkė. Labai dėkoju mokytojai Simonai, kuri turėjo kantrybės su manimi ir žingsnis po žingsnio mane drąsino ir vertė judėti į priekį. Ačiū jai už pastangas ir įdomias pamokas. 

Jūratė V.

Man atrodo, kad sužinau kaskart vis kažko naujo, plečiasi žodynas. Giliname žinias tiek verslo, tiek kasdieninėje anglų kalboje.

Ilona  Š.

Mokinių atsiliepimai

Gyvą bendravimą su mokytoju  kartą per savaitę

Jūs gaunate:

Sertifikatą sėkmingai pabaigus kursą ir išlaikius baigiamąjį testą.

Gyvą bendravimą su atskaitomybės partneriu kartą per savaitę

Kassavaitinius projektus ir namų darbus

DALINAI SAVARANKIŠKI MOKYMAI

Įvaldykite savo anglų kalbos įgūdžius

Su mokytojo pagalba pasiekite neįtikėtinų anglų kalbos rezultatų patys

Kaina nuo 75 per mėnesį

  • 1 x sav. susitikimas su mokytoju (2 val.)

  • 1 x susitikimas su atskaitomybės partneriu (15-30 min.)

  • Daug savarankiško darbo

Galite mokytis šiomis temomis

pasiruošimas egzaminams, IELTS

Medicininė anglų kalba

Gramatikos kursas

Žodyno kursas (B1-B2 lygiai)

Verslo anglų kalba (nuo B1 lygio)

Teisinė anglų kalba (B2 lygis)

Bendrinė anglų kalba

Your headline text

Subheading

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Ką man duos dalinai savarnkiški mokymai

Subheading

Įsivaizduokite tą akimirką, kai vėl gyvenime prireikia šnekėti angliškai... Jūsų kūnas išlieka atsipalaidavęs, jūs tiesiog mėgaujatės laisvu ir lengvu bendravimu. Dalyvaudami Pokalbių Klube galite gan greitai pasiekti tokių rezultatų, nes:

  • Priprasite daug šnekėti ir išreikšti savo mintis, nes vien tik praktikuosite - ir JOKIOS TEORIJOS - 90 minučių per savaitę (galite dalyvauti ir 2 arba 3 susitikimuose per savaitę ir padvigubinti arba patrigubinti praktikos laiką). 
     

  • Aktyviai naudosite jau turimą žodyną, įgausite naujų žinių ir pasitikėjimo savimi bet kokioje situacijoje, nes kiekvienas susitikimas turi vis kitą temą.
     

  • Netikėtoje situacijoje gebėsite išlikti ramūs, nes praktikos metu ne tik bendrausite su skirtingais žmonėmis, bet įgausite įvairios bendravimo patirties – poroje, nedidelėje grupelėje ar didelėje grupėje.

bottom of page