Pasiruošimas egzaminams

Anglų Kalbos Akademijoje ne tik padedame kelti bendrą anglų kalbos lygį. Anglų kalbos egzaminas – tai gana dažna priežastis, kodėl į mus kreipiasi būsimi Anglų Kalbos Akademijos studentai. Anglų kalbos egzaminas iš tiesų gali būti nemenkas iššūkis, tačiau mes padedame tinkamai pasiruošti įvairiems egzaminams taip, kad jie nekeltų tiek streso, o rezultatai džiugintų.


IELTS EGZAMINAS (THE INTERNATIONAL ENGLISH LANGUAGE TESTING SYSTEM)


IELTS egzaminas yra vienas populiariausių anglų kalbos egzaminų, todėl šiam egzaminui dažniausiai  ruošiame individualiai, porose arba grupėse. IELTS egzaminas dažniausiai naudojamas įvertinti anglų kalbos žinias žmonių, ketinančių dirbti ar studijuoti užsienyje, todėl Anglų Kalbos Akademijoje skiriame jam ypatingą dėmesį.  Naudojame įvairią oficialią IELTS literatūrą ir užduodame nemažai namų darbų.

Labai svarbu, kad IELTS egzaminas ir kursų metu dėstoma medžiaga atitiktų savo struktūra, eiga ir reikalavimais, todėl kursų metu supažindiname su visa egzamino schema. Šių kursų metu plečiame IELTS testo žodyną, dirbame su asmeninėmis spragomis, praktikuojamės atlikdami egzamino metu pasitaikančias užduotis, mokomės optimalių būdų jas įveikti. Svarbiausias šių kursų tikslas yra IELTS egzaminas ir tinkamas pasiruošimas būtent jam, todėl ties anglų kalbos lygio kėlimu šių kursų metu nedirbame.

Mokytojai, ruošiantys šiam egzaminui, yra gerai susipažinę su egzamino struktūra ir patys laikę šį egzaminą.


TOEFL EGZAMINAS (TEST OF ENGLISH AS A FOREIGN LANGUAGE)


TOEFL egzaminas yra skirtas įvertinti gebėjimą suprasti ir naudoti anglų kalbą akademiniu lygiu.
Anglų Kalbos Akademijoje TOEFL egzaminas ypač svarbus, o pasiruošimas gali vykti individualiai arba porose. Naudojame įvairią oficialią TOEFL literatūrą ir užduodame nemažai namų darbų.
Labai svarbu, kad TOEFL  egzaminas ir kursų metu dėstoma medžiaga atitiktų savo struktūra, eiga ir reikalavimais, todėl kursų metu supažindiname su visa egzamino schema. Šių kursų metu plečiame TOEFL testo žodyną, dirbame su asmeninėmis spragomis, praktikuojamės, atlikdami egzamino metu pasitaikančias užduotis, mokomės optimalių būdų jas įveikti. Svarbiausias šių kursų tikslas yra TOEFL egzaminas ir tinkamas pasiruošimas būtent jam, todėl ties anglų kalbos lygio kėlimu šių kursų metu nedirbame. Mokytojai, ruošiantys šiam egzaminui, yra gerai susipažinę su egzamino struktūra ir patys laikę šį egzaminą.


GMAT  EGZAMINAS (GRADUATE MANAGEMENT ADMISSION TEST)


GMAT egzaminas dažniausiai yra laikomas stojant į verslo vadybos magistrantūrą (MBA). Šio egzamino metu vertinami kalbiniai, matematiniai bei analitinio rašymo įgūdžiai.

GMAT egzaminas  ypač svarbus tiems, kurie nori stoti ir į kitas pasaulio verslo mokyklas, todėl akademijoje kalbinei daliai ruošiame individualiai arba porose. Suteikiame naujausią mokomąją medžiagą tam, kad GMAT egzaminas būtų išlaikytas geriausiais rezultatais. Mokytojai, ruošiantys šiam egzaminui, yra gerai susipažinę su egzamino struktūra ir, dažniausiai, patys laikę šį egzaminą.


FCE EGZAMINAS


FCE egzaminas paprastai yra laikomas tada, kai planuojama studijuoti ar dirbti užsienyje ir būtinas tam tikro anglų kalbos lygio įvertinimas. FCE egzaminas galioja neribotą laiką. Egzaminas sudarytas iš kalbėjimo, skaitymo, rašymo, kalbos struktūros ir klausymo, todėl šiam egzaminui ruošiame individualiai arba porose. Naudojame įvairią oficialią FCE literatūrą.

Labai svarbu, kad FCE egzaminas ir kursų metu dėstoma medžiaga atitiktų savo struktūra, eiga ir reikalavimais, todėl kursų metu supažindiname su visa egzamino schema. Šių kursų metu plečiame FCE testo žodyną, dirbame su asmeninėmis spragomis, praktikuojamės atlikdami egzamino metu pasitaikančias užduotis, mokomės optimalių būdų jas įveikti. Svarbiausias šių kursų tikslas yra FCE egzaminas ir tinkamas pasiruošimas būtent jam, todėl ties anglų kalbos lygio kėlimu šių kursų metu nedirbame.


SAT EGZAMINAS


SAT egzaminas yra laikomas stojant į JAV universitetus.

SAT egzaminas susideda iš trijų dalių: skaitymo, rašymo ir kalbos, bei matematikos, todėl šiam egzaminui ruošiame individualiai arba porose. Naudojame įvairią oficialią SAT literatūrą.

Labai svarbu, kad SAT egzaminas ir kursų metu dėstoma medžiaga atitiktų savo struktūra, eiga ir reikalavimais, todėl kursų metu supažindiname su visa egzamino schema. Šių kursų metu plečiame SAT testo žodyną, dirbame su asmeninėmis spragomis, praktikuojamės, atlikdami egzamino metu pasitaikančias užduotis, mokomės optimalių būdų jas įveikti. Svarbiausias šių kursų tikslas yra SAT egzaminas ir tinkamas pasiruošimas būtent jam, todėl ties anglų kalbos lygio kėlimu šių kursų metu nedirbame.