top of page

Teisingai pasirinkite tikslus atitinkantį anglų kalbos kursąTinkamo kurso pasirinkimas priklauso nuo to, ko norite pasiekti. Pavyzdžiui, jei norite patobulinti savo kalbėjimo įgūdžius, apgalvokite kodėl konkrečiai jums to reikia – daug bendraujate verslo aplinkoje, o gal norite gebėti kalbėti įvairesnėmis temomis apskritai?


1. Pokalbių klubas


Jei jūsų tikslas yra laisviau bendrauti keliaujant, susipažįstant su naujais žmonėmis, palaikant ryšius su draugais iš užsienio, tuomet pokalbių klubas yra būtent tai, ko jums reikia. Pokalbių klube visas laikas yra skirtas bendravimui didelėje grupėje, mažesnėse grupelėse ir porose. Čia galėsite tobulinti savo jau turimas anglų kalbos žinias ir praplėsti žodyną bendraujant įvairiomis temomis, pavyzdžiui, apie keliones ar politiką. Daugiau apie pokalbių klubą skaitykite čia.


2. Bendrinė anglų kalba


Jei norite patobulinti šnekėjimą, bet taip pat skirti dėmesio kitiems įgūdžiams – klausymui, skaitymui, rašymui, gramatikai, mūsų standartinės grupės yra skirtos būtent tam – 2 pamokos per savaitę, skiriant didelį dėmesį šnekėjimui ir žodyno plėtimui, bet nepamirštant ir kitų anglų kalbos aspektų padės ne tik įgauti daugiau pasitikėjimo per praktiką, bet ir pasikelti savo kalbos lygį.


3. Anglų kalba darbe


Jei darbe reguliariai naudojate anglų kalbą ir jums reikia funkcinės kalbos skambučiams ar konferencijoms, rašant el. laiškus ar darant pristatymams, verslo anglų kalbos kursai jums tiks labiausiai. Jei dažnai kalbate su žmonėmis, kuriems anglų kalba taip pat nėra gimtoji, šie kursai jums taip pat padės, nes galėsite imituoti susitikimų ir derybų scenarijus.


4. Specializuota anglų kalba


Kai turite tikslą patobulinti anglų kalbą, susijusią konkrečiai su jūsų profesija, pavyzdžiui, jei dirbate žmogiškųjų išteklių, bankininkystės ar teisės srityse, rinkitės specializuotos anglų kalbos kursus pagal pasirinktą temą. Vedame įvairius anglų kalbos kursus įvairių sričių specialistams, kuriuose mokysitės specifinės kalbos kartu su kitais savo srities profesionalais. Padedame pasiruošti darbo pokalbiui. Taip pat, galime sukurti specialius kursus pagal užsakymą.


5. Pasiruošimas egzaminams


Jei ruošiatės baigiamiesiems egzaminams, norite stoti į universitetą arba savo gyvenimo aprašyme įrašyti, kad esate pasiekę tam tikrą lygį arba išlaikę egzaminą, siūlome pasirengimo valstybiniams egzaminams arba IELTS egzaminams kursą. IELTS balo reikalauja daugelis Europos universitetų, kartais jo reikia darbo vizai gauti arba įsidarbinti užsienyje. Daugiau apie pasiruošimą egzaminams kviečiame skaityti čia.


Galiausiai, jei jūsų tikslai yra labai konkretūs arba norite sutelkti dėmesį į konkrečius savo kalbos aspektus, turėtumėte apsvarstyti galimybę mokytis individualiai. Žinoma, daugelis žmonių turi kelis tikslus, todėl galima lankyti daugiau nei vieno tipo kursus arba derinti grupinį ir individualų mokymą - taip jūs gaunate daugiausiai naudos! Įvairovė yra gerai, nes ji išlaiko jūsų motyvaciją, o motyvacija yra pagrindinis faktorius nulemiantis ar pasieksite savo tikslus.
Comentários


bottom of page